לקוחות מספרים | המומחים לפינוי דירות
September 5, 2017

לקוחות מספרים

תודה רבה למומחים הטובים ביותר בישראל שפינו אצלנו מקלט במהירות ובאיכות גבוהה ביותר בראשון לציון!!
אייל אהרון


——

הזמנו את חברת דה בסט המומחים לרחוב אפריים קישון בתל אביב. הדירה נמצאת בקומה גבוהה אבל למומחים שלהם זה ממש לא הפריע. ביצוע יפה, מהיר ואיכותי. תודה לכולם ולהתראות.
אריאלה שני


——

אני הזמנתי את דה בסט לדירה בהרצליה של סבא שלי זכרונו לברכה, ואני יכול להגיד בלב שלם שאני מרוצה מהיחס הנעים והעבודה המסודרת. מקווה שתצליחו ותמשיכי לעזור ללקוחות מרוצים נוספים!
אפי נחמוב

——

שלום רב, פנינו למומחים לפינוי (דה בסט) לצורך פינוי דירת ההורים שלי והפינוי היה מהיר והשירות מאד אדיב. תודה רבה לכם על הפינוי , המשיכו ככה!
בוריס קרקוב


——

תודה רבה למומחים של דה בסט, היה לנו בית עמוס בתכולה ישנה וחפצים מאד ישנים חסרי תועלת. תודה רבה על הפינוי המהיר. ממליצים לכולם בחום!
אברהם חדד


——

יצרתי קשר עם המומחים של דה בסט לפינוי מקלט בבת ים וכבר מהרגע הראשון הבנתי שמדובר באנשים אמינים! לא מוכרים סיפורים ומדברים ישר ולעניין…אני ממליץ לכולם להקשיב ולקבל שירות מהיר ויסודי. אנחנו מרוצים ורוצים להגיד תודה לכולם על הכל.
תומר גולד

——

תודה רבה לכם על פינוי התכולה של חמותי ז”ל בפתח תקווה. המשיכו לעשות עבודה נפלאה
איילת שפר


——

המומחים של דה בסט פינוי אצלנו מקלט ברחובות שהיה עמוס במשך שנים רבות בציוד מיותר…בלי להפריע לשכנים…בלי מפגעי בטיחות. עבודה מהירה ויעילה כמו שצריך. תודה לכם ויום טוב.
אביבה שרירה, ועד הבנין


——

המומחים לפינוי הגיעו לרמת השרון לפינוי חצר של גן ילדים שרב התכולה נשלחה לתרומה. יוזמה מבורכת ומעשים טובים שלא רואים בכל יום. תודה לכולם על העזרה והפינוי של החצר, ממליצה לכולם לפנות ולקבל שירות אדיב מדה בסט.
דליה