פינוי דירות – התהליך | המומחים לפינוי דירות

פינוי דירות – התהליך

פינוי דירה מההתחלה ועד לסוף

יש לכם דירה או שטח שאותו אתם רוצים לפנות? זקוקים למישהו שיעזור לכם בתהליך ויכול להיות שם בשבילכם, אבל לא יודעים איך ומאיפה להתחיל. חברת דה בסט, החברה המובילה בפינוי דירות שמחה לעשות לכם סדר בבלאגן.

יכולות להיות מספר סיבות או גורמים אשר יביאו אותנו למצב שבו אנחנו זקוקים לפינוי דירה. תהיינה הסיבות אשר יהיו, אנחנו כאן על מנת לכוון אותך בתהליך הנכון ובדרך הטובה והבטוחה ביותר לעבור זאת. כל פינוי צריך להתבצע בדרך המקצועית ביותר ובדרך הבטוחה ביותר.

האם אני יכול לעשות זאת לבד או שאני זקוק לעזרה?

השאלה הראשונה תהיה האם פינוי הדירה הספציפית הזו היא משהו אפשרי לעשות באופן חובבני ועם מגבלות הזמן הקיימות. או שמדובר פה במשהו יותר משמעותי אשר יצריך מיקור חוץ והזמנת אנשים המומחים בתחום זה. הכל בהתאם לגודל הדירה ומצבה הראשוני.

במידה והחלטתם להזמין חברה מקצועית, אתם מוזמנים לעבור לשלב הבא של תכנון אל מול החברה.

כמו כן, במידה וקיבלתם הצעה לפינוי דירה בחינם, אנו ממליצים לכם לבחון היטב על האותיות הקטנות ולוודא כי אתם אכן מקבלים פינוי על כלל מרכיביו השונים.

תיאום ציפיות, הבהרת עמדות

הדרך הטובה ביותר למצוא חברה לפינוי דירות היא לעבוד עם חברה אמינה שעליה שמעתם המלצות וכי איתה תוכלו להיות רגועים כי הדירה שלכם נמצאת בידיים טובות.

יש להגיע עם נציגי החברה אל הדירה המדוברת ולסכם מהם הדברים שאותם אנחנו רוצים ולהם אנחנו מצפים.

 עבודת חקר קלה של חברת הפינוי על הסביבה והתנאים

אין צורך להיבהל, לא מדובר במחקר עומק. אבל על מנת לוודא כי תהליך פינוי הדירה נעשה באופן המקצועי ביותר, יש לבדוק את פני השטח. לראות מהם תנאי הפינוי והשינוע מהדירה. מהן התקנות האזוריות הנוגעות לתחומי השלכת פסולת באזור המגורים של הדירה וכן הלאה. כאשר החברה תדע את כל הנתונים הרלוונטיים, עבודת הפינוי היה מהירה ויעילה יותר וניתן לעשות אותה על הצד הטוב והמהיר ביותר.

שתיים, שלוש ולעבודה

עובדי חברת הפינוי יגיעו לדירה, יפנו את התכולה ויעבירו כל פריט על פי הקטגוריה המתאימה לו. מיון בין סוגי הזבל השונים. בדיקה בנוגע לחפצי ערך במידה וקיימים בהתאם לסיכום הראשוני עם בעלי הבית בנוגע למה שעושים עם חפצים שונים בעלי ערך שונה.

לאחר שעבודת הפינוי מסתיימת מגיע שלב הניקוי וחיטוי. הדירה צריכה לעבור ניקוי יסודי בהתחשב במצב שבו היתה. כמו כן כתוספת לעבודת הניקוי, עבודת החיטוי חשובה לא פחות על מנת לוודא שהדירה לא רק מפונה מהחפצים אלא גם מפונה מהחיידקים ושאר תחלואות היכולות להיות קיימות בה לאחר המצב שבו היתה בתקופה האחרונה.

כמובן שהצרכים משתנים ממשפחה למשפחה ולא כל אחד זקוק לפינוי דירה. מי זקוק לפינוי דירה? מתי כדאי להזמין את השירות? כל התשובות לשאלות באוסף הטיפים שלנו.

חברת דה בסט תשמח לעמוד לשירותך מתחילת התהליך ועד סופו

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל לסייע לכם בתהליך מפרך זה ולגרום לכם לעבור אותו בלי כל מאמץ. אנחנו כאן על מנת לעשות את העבודה עבורכם באופן המהיר, מקצועי ויעיל ביותר.

פינוי דירה