פינוי דירות בתל אביב | המומחים לפינוי דירות

פינוי דירות בתל אביב

 פינוי דירה בתל אביב – כל המידע החשוב!

פינוי דירה בתל אביב הוא תהליך מורכב, שכולל מספר שלבים חשובים. כאשר צריך לפנות דירה מסיבה כזו או אחרת, חשוב לדעת את כל הפרטים על התהליך – מי מפנה, מתי מפני, איך מפנים ומה אתם צריכים לעשות בשביל זה. לכן אספנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם על פינוי דירה בתל אביב.

לגבי פינוי דירות בחינם, כתבנו עבורכם טיפ בנושא שמומלץ מאד לקרוא.

פינוי דירה בתל אביב

התהליך של פינוי דירות כולל פינוי של כל סוגי בחפצים, החל מריהוט ומוצרי חשמל, דרך כלי עבודה, חפצי נוי, ציוד משרדי, טקסטיל ואפילו אשפה ופסולת מכל סוג שהוא.

אם מסיבה כלשהי יש גם פסולת בנייה בדירה – גם היא תפונה כחלק מתהליך פינוי הדירה.

פינוי דירה בתל אביב נעשה מהרבה מאד סיבות, כמו פינוי של דירות שבעליהן נפטרו, לשימושם של היורשים, פינוי של דירות משותפות, פינוי לצורכי עבודה וכדומה.

פינוי דירה בתל אביב נעשה לא רק עבור דירות פרטיות, אלא גם עבור בתים פרטיים, פנטהאוזים, חצרות – הן פרטיות והן משותפות, וכן עבור מקלטים, עליות גג וכדומה, או עבור משרדים, מוסדות וכן הלאה.

העיקר בתחום זה הוא הפינוי המלא של כל התכולה שקיימת במקום. כמובן שהמטרה היא להעלות את ערך הדירה ככל הניתן.

מתי מבצעים פינוי דירה בתל אביב?

כאמור, פינוי תכולת דירות נעשה בדרך כלל עבור יורשים או במקרים דומים אחרים. כאשר יש צורך בפינוי דירה בתל אביב, מומלץ להזמין חברת פינוי מקצועית, ולעשות זאת לפחות 3-4 ימים מן המועד הרצוי לכם לביצוע הפינוי.

לרוב, נציג של חברת פינוי יגיע אל המקום, יבדוק את היקף העבודה, כלומר את כמות התכולה בדירה ואת סוג התכולה, ועל פי המידע שיאסוף במקום – גם ייתן לכם הצעת מחיר מתאימה לפינוי הדירה. ניתן, כמובן, לפנות למספר חברות פינוי, על מנת לקבל כמה הצעות מחיר ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

פינוי דירה

פינוי דירה

תהליך הפינוי

פינוי דירה בתל אביב עלול לגרור נזקים מועטים בלבד, בקירות הבית וכדומה – משום שכל פריט אחר מפונה מן הבית ממילא.

עם זאת, חשוב לדאוג לבחור בחברה שיש לה ביטוח, למקרה, כאמור, של פגיעה בקירות וכולי.

לפני הפינוי עצמו, בעלי הדירה צריכים לדאוג לשמור במקום נפרד חפצים שהם מעוניינים שיישארו בדירה, או חפצים שהם מעוניינים לשמור לעצמם ולא לפנות.

לכן, במקרה של דירת ירושה, מומלץ שהיורשים יתחלקו ביניהם בתחולת הדירה תחילה, כל אחד ייקח לביתו את החפצים שהוא מעוניין בהם, ורק אז יזמינו היורשים חברת פינוי על מנת לפנות את שאר החפצים מן הדירה.

לאן מפנים את התכולה?

פינוי תכולת דירה נעשה לאשפה, אם החפצים אינם ראויים לשימוש כלל, למחזור – אם הם אינם ראויים לשימוש כפי שהם אך מתאימים לשימושים חוזרים, או לארגונים המסייעים לנזקקים – אם הם יכולים להביא תועלת במקומות אלה. כמובן שהפינוי נעשה בהתאם להוראות העירייה המקומית תוך התחשבות בתושבים ומתן דגש על זהירות מירבית.

כמו כן, הפינוי נעשה תוך הקפדה על שמירת איכות הסביבה ופינוי הפסולת לאיזורים ייעודיים לכך בלבד.

פינוי דירה