פינוי דירות בקריית אונו | המומחים לפינוי דירות

פינוי דירות בקריית אונו

בלא מעט פעמים לקוחות נדרשים לבצע שיפוצים בדירה, הובלה, ניקוי וכדומה.
כיום ניתן בעזרת פינוי מקדים לתכולת הדירה לאפשר לאנשי המקצוע לעבוד בחופשיות ובמקצועיות. הדבר יחסוך לכם זמן רב ואף כסף, בכך שיאפשר לאנשי הבנייה לטפל בדירה ולהשביח את ערכה.

 

פינוי יסודי כולל ניקוי

צוות הפינוי שלנו עובד במקצועיות ויעילות כך שלא מפריע לשכנים בבניין, לעוברי האורח ומאפשר לדירות הסמוכות להמשיך לעסוק בעבודתם השוטפת לצד פינוי תכולת הדירה.
אנו דואגים שכלל המסדרונות, המעלית, הכניסה לבניין והכניסה לדירות יישארו בדיוק כפי שהיו בתחילת הפינוי. הפינוי וההובלה של התכולה נעשה בהקפדה רבה כך שרק למורשים תינתן הכניסה לאיזור הפינוי והם יודעים לבצע את עבודתם בזהירות מבלי לפגוע בשגרת החיים של התושבים.

 

למה כדאי לפנות?

אם קיבלתם דירה בירושה, הרי שפרק זמן רב שהדירה לא מאוכלסת, ערכה יורד, ניתן להשכירה או למכורה במחיר אטרקטיבי והזמן המיותר מתבזבז. תהליך הפינוי מאפשר לבעלי הדירה לקבל תמורתה ערך רב במהירות.
אם נתקלתם בדירה מלאה בציוד ישן עקב התגוררות של אגרן כפייתי או עקב הזמן הרב שחלף והציוד הצטבר, הרי שאתם צריכים להזמין אנשי מקצוע לפינוי בטוח של הציוד הכבד והובלתו לאיזורים המיועדים לכך.

להלן מכתב תודה הנשלח על מנהל נכסי החסויים בקריית אונו, שבשיתוף פעולה פורה ביצענו פינוי לדירה ברחוב קפלן בעיר:

פינוי דירה בקריית אונו

פינוי דירה בקריית אונו

איך מתבצע תהליך הפינוי?

בפועל, הצוות המקצועי של חברת דה בסט מגיע עד אליכם להסתכלות ראשונית והערכה. הצוות מקבל מכם את הדרישות, משתף אתכם בתהליך ובמשך הזמן שהפינוי עלול לקחת.
הצוות המקצועי מיומן בניקיון יסודי לכל נכס שהוא מפנה, ולעל כך היו בטוחים כי הדירה תהיה נקייה וסטרילית על פי הוראות המשרד לאיכות הסביבה.
אנו עומדים בזמנים בצורה מדויקת ודואגים כי הזמן היקר שלכם לא יתבזבז. הדירה תימסר לכם בזמן שנקבע, מפונה, נקייה ומצוחצחת.

פינוי דירה בקריית אונו?

קריית אונו היא ללא ספק עיר קטנה אך בעלת בניינים רבים ומוקפת ערים גדולות רבות. בקריית אונו ישנם חוקים מקומיים שמגבילים את אופן הפינוי וכמו כן את איזורי הריכוז השונים של תכולות מיותרות.
חברת דה בסט בקיאה בכלל החוקים ומתואמת מול אנשי הבטחון והפיקוח בנוגע לכל פינוי שיש לבצע.
על מנת להימנע מקנסות ומפגיעה בשכנים ובעוברי האורח, אנו ממליצים לכם להתייעץ איתנו ולשכור את שירותנו כדי לסיים את התהליך בהצלחה וביעילות.

פינוי דירה