פינוי דירות - שמירה על איכות הסביבה | המומחים לפינוי דירות

פינוי דירות – שמירה על איכות הסביבה

איך מפנים דירה ושומרים על איכות הסביבה?

כולנו מודעים למגמת השינוי בשנים האחרונות בנוגע לתחום הירוק ושמירת איכות הסביבה.

חברת "דה בסט" מובילה את תחום פינוי הדירות בישראל לא רק בפן המקצועי, אלא גם מתוך חשיבה ירוקה ודאגה לאיכות הסביבה.

פינוי דירות הוא תהליך מורכב שדורש מקצועיות רבה וניסיון. הפינוי יכול לגרור עימו פגיעה באיכות הסבביבה ולכן אנו דואגים ליישם מדיניות של שמירה על איכות הסביבה.

דרך החיים שלנו ודרך העבודה, מוכוונת שמירה על איכות הסביבה בתהליך פינוי הדירות.

אנו מקפידים לבצע את כל הליכי הפינוי השונים מתוך דאגה אמיתית לכלל נושאי איכות הסביבה וכמו כן על ביצוע הליכי הפינוי על פי התקנים הסביבתיים המותרים בחוק.

 

כיצד אנחנו שומרים על סביבה ירוקה בהליך הפינוי הדירה?

בתהליך פינוי הדירות אנו מבצעים מספר פעולות חיוניות בכדי לשמור על סביבה נקייה, וכתוצאה מכך, משפרים את איכות הסביבה בישראל.

בין היתר, כחלק מהפעולות המגוונות שלנו אנו דואגים לדברים הבאים:

הגדרת גבולות גזרה – על מנת להבטיח הליך פינוי בטיחותי, אנו מחויבים לתחם את האיזור בו מבצעים את תהליך פינוי הבית. כאשר יש בידינו שליטה מלאה על איזור הפינוי, הרי שאנו משיגים בטיחות, נגישות לסביבה ושמירה עליה מפני גורמים חיצוניים.

הובלה ואריזה – כל פינוי דורש הוצאה של חפצים ותכולה מיותרת רבה. הסילוק של החפצים למקום ייעודי ולכך וריכוזו בצורה מסודרת, מחייב שימוש בציוד אריזה מקצועי וידידותי לסביבה – ניילון מיוחד, קרטונים ומכולות ירוקות.

ניקוי הדירה– בגמר הליכי הפינוי, אנחנו מקפידים להחזיר את הדירה נקיה ומסודרת ללקוחותינו. שירותי הניקיון שלנו מאפשרים ללקוח לקבל דירה במצב חדש, נקי ומסודר. אנו מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי המאושרים על ידי משרד איכות הסביבה כדי לשמור על סביבה ירוקה ולאפשר לדיירים לחזור לדירה בבטחה.

שמירה על חוקי העיר – כאשר מפנים דירה, יש לעמוד בחוקים השונים ובהגבלות השונות. מיקום השלכת הפסולת, התכולה, הרעש, החומרים ואופן העבודה – מאוגדים בחוק בצורה מסודרת ולכן יש להקפיד לעבוד אך ורק על פי החוקים הללו.

פינוי דירות – לא תהליך של מה בכך

אנשים רבים בישראל נוטים לראות במלאכת הפינוי כפעולה פיזית בלבד, עקב חוסר ההיכרות עם התחום.
הפינוי של הכנס אינו פיזי בלבד, ולמעשה מלאכת התכנון רבה אף יותר. הליכי הפינוי השונים, צריכים לעמוד בתקנים, בשמירה על איכות הסביבה, בדגשי בטיחות רבים וכמובן בהתחשב בדיירים ובעוברי האורח השונים בעיר.
הצוות המקצועי שלנו מעריך את צורכי הפינוי, מתכנן את התהליך, מתחם, מכריז על התהליך מבעוד מועד, מאתר את הנקודות הרלוונטיות לפסולת, ובאופן כללי – בונה תוכנית פינוי לדירה בצורה יסודית ומפורטת.

פינוי נכסים

פינוי דירות

לסיכום, פינוי דירות הוא תהליך שמעבר לפן הפיזי והתכנוני שלו, מחויב להיות ידידותי לסביבה. המודעות הגוברת בשנים האחרונות בנוגע לשמירה על איכות הסביבה, וכמו כן ההגבלים השונים שמאפשרים לשמור על כדור הארץ, הופכים את התהליך לבטוח יותר, איכותי יותר וכמובן מורכב יותר ברמה התכנונית עבור המבצעים. הצוות המקצועי של חברת "דה בסט" עמל רבות על התכנון, היישום והסיום של כל תהליך פינוי הדירה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בקשה.

 

פינוי דירה