ניקוי דירה יסודי | המומחים לפינוי דירות

ניקוי דירה יסודי

עוברים דירה? איך מנקים לפני כניסה לדירה החדשה?

כאשר עוברים לדירה חדשה או לאחר שמשפצים דירה, תמיד עולה השלב של ניקיון הדירה. כמה זמן זה לוקח וכמה הניקיון עולה? באנו לעשות עבורכם סדר.

ניקיון יסודי של דירות ובתים הוא שלב פופולרי והכרחי לכל בעל דירה, במיוחד לאחר פינוי תכולת דירה. בתור התחלה, עליכם לדאוג לניקוי באמצעים המותרים בחוק, בחומרים לא מסוכנים וכמובן יעילים.

הניקיון צריך להיעשות לפני שמגיעים אנשי ההובלה כיוון שלאחר הורדת הציוד, ניקוי הרצפה הופך למשימה בלתי אפשרית.

בין אם אתם מנקים לבד ובין אם אתם נעזרים בחברים, משפחה, או מעסיקים מנקה על בסיס קבוע, יש דברים שלא ניתן לבצע בצורה יסודית ללא מכשור מקצועי ואנשים מיומנים מתחום ניקוי הדירות.

 

מה נהוג לנקות בדירה?

בבית קיים שעבר שיפוץ אנו בדרך כלל נתמקד בהסרת כתמים קשים וישנים, בניקיון יסודי של הרצפה או במקרים מסוימים בהברקה מקצועית של כלל הרצפה בבית – תהליך מורכב יותר אך יעיל.
כאשר אנו רוכשים בית חדש מקבלן, לרב נתמקד בכתמי צבע שמפוזרים לכל אורך הבית – משקופים ודלתות, קירות, פנלים, ארונות מטבח ועוד מגוון לכלוך כללי כגון חתיכות עץ, נסורת וחומרים רעילים.

איך מנקים דירה בצורה מיטבית?

בתור התחלה נהוג להשתמש בעזרתם של המומחים כדי לבצע ניקיון יסודי מקצה לקצה. זהו שלב חשוב בתהליך פינוי דירה או בית.
הניקיון צריך לכלול עבודה עם ציוד מקצועי, ידע ומיומנות רבה. עניין הבטיחות והזהירות קריטי ביותר כאשר עוסקים בניקוי וחיטוי יסודי, פינוי ציוד וכדומה.
הדרך הטובה ביותר להצליח בתהליך זה היא עירוב הלקוח בכל המתרחש – בעל המקצוע והלקוח יושבים יחד לתכנון הניקוי של הדירה, בונים לו"ז פעילות מפורט, דגשים, מעלים רעיונות וכדומה. במהלך העבודה מומלץ שהלקוח יגיע לבקר ולתת את דעתו והתרשמותו מהתהליך.

פינוי נכסים

פינוי דירות

שלבי העבודה בניקוי הדירה

כפי שהוזכר קודם, הרצפה היא החלק החשוב ביותר בניקוי הדירה. מהניסיון שלנו ישנם המון סוגים של רצפות ולכן לכל סוג וסוג יש להתאים ניקוי פרטני.
אנו דואגים לבצע ליטוש או הברקה בהתאם כדי לשפר את נראות הרצפה.
כיוון שזהו השלב המלוכלך ביותר, והרי שלאחריו כבר תכולת הבית מגיעה, אנו מקפידים לבצע את המשימה בדיוק מירבי וביסודיות, וכמובן במהירות.

לאחר ניקוי הרצפה ניתן לעבור לניקוי החלונות והתריסים, המסילות והשאיבה. אנו מנקים את המסילות באמצעות שואב אבק מקצועי וכלים דקים לניקוי פתחים צרים.
כל כתם שומני או עובש, מוסר ביסודיות.

מהם המוצרים שאין לנקות בדירה?

מוצרי חשמל עלולים להתקלקל עכב ניקיון הדירה ולכן טוסטרים, תנורים, מכונות כביסה וכדומה – אינם נכללים בתהליך. כמובן שפילטרים במזגן עוברים שטיפה יסודית.
חדרי האמבטיה עוברים חיטוי יסודי באמצעות חומרים אחרים, בכדי לוודא קטילה של כלל החיידקים.
במקרים בהם ישנה רצפת פרקט, השטיפה עלולה לפגוע בחומר ולכן אנו מבצעים תהליך שונה ושימוש בחומרים שונים כדי להבטיח את השמירה של איכות הפרקט.

 

פינוי דירה