פינוי וניקוי דירות | המומחים לפינוי דירות

פינוי וניקוי דירות

איך מפנים ומנקים דירה בלי לצאת בנזק?

כאשר ניגשים לפנות דירה, יש לבצע זאת בזהירות וכמובן בליווי הציוד המתאים. דירות הן דבר כללי ומגוון, והם משתנים בהתאם למקרה – דירה, מקלט, מבנה נטוש, חצר וכדומה.

אנו מעניקים שירותי פינוי דירות ללקוחות פרטיים, מוסדות ממשלתיים, עסקים קטנים וגדולים, רשויות מקומיות וממשלתיות, וכמובן לכל החפץ בשירות פינוי וניקוי אותו אנו מציעים.

בין אם מדובר בפינוי דירה קטנה, מחסן, חצר או בית פרטי גדול, או מבנה ציבורי, אולם או חצר – אנחנו שם לשרת אתכם במקצועיות ומיומנות.

כאשר מדברים על עלויות, הרבה אנשים מחפשים  פינוי דירה בחינם, אך אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר שלנו בנושא כדי להימנע מטעויות כואבות שרבים בישראל עושים מידי יום.

 

למה לפנות דירה עם חברת דה בסט

שירותי פינוי הדירות שלנו יחסכו לכם זמן עבודה יקר, כמובן שכסף ואנרגיה מיותרת. אנו נפנה את הדירה עבורכם במקצועיות, מהירות ובזמן שהתחייבנו לעשות זאת מראש.
מוזמנים להתקשר או ליצור קשר איתנו באתר ונשוב אליכם בהקדם לתיאום הפינוי וקבלת מידע נוסף. תאמו איתנו מראש ונקבע בשמחה פגישה ללא התחייבות, להערכת העבודה.

 פינוי דירה – כאן לשירותכם

אנו נפנה עבורכם כמו כן דירות ירושה עם חפצים בעלי ערך סנטימנטלי, תוך טיפול קפדני ואריזת החפצים היקרים ללא פגע.
כחלק מהשירות שאנו מעניקים, אנו נתקלים בפינוי דירות השייכות לנפגעי טראומה, כגון מבוגרים העוברים לבית אבות ומשפחות שזקוקות לסיוע שלנו כדי להבטיח את שלום התהליך.
כמו כן אנו מודעים לערך שיש לחפצים יקרים לאדם הקרוב לנפטר, ולכן נשמור על כלל הריהוט כפי שתנחו אותנו לבצע.

פינוי דירה לדוגמה

פינוי דירה לדוגמה

פינוי דירה עקב ירושה או עזבון

קיבלתם דירה בירושה או קניתם דירה עמוסה בחפצים ורהיטים? אנו נשמח לשמור על קשר ולצרף אתכם למאגר הלקוחות המרוצים שלנו.
מאות לקוחות מגוונים, שלמעלה מעשור מקבלים שירותי פינוי וניקוי דירות על הצד הטוב ביותר. המטרה שלנו היא שתהיו מרוצים, וכמובן שהשירות יתבצע במהירות וביסודיות.

למה לבחור בנו לפינוי דירה

אנו משתמשים בציוד מקצועי שמאפשר לנו לפנות ולפרק את כלל תכולת הדירה.
– מנופי זרוע ומנגנוני הרמה שונים שמאפשרים להוביל את כלל הרהיטים אל מקום היעד, כולל פינוי דירה הממוקמת בקומה גבוהה. כמובן שהציוד מאפשר לנו לפנות ריהוט כבד.

אנו מעניקים שירות מקצועי, ממיינים את החפצים אם יש צורך ואף אורזים בקפידה חפצים בעלי ערך עבורכם אם נדרש. כל זאת במחירים ושירות ללא תחרות, וצוות מיומן ומקצועי עם תודעת שירות גבוהה מאד.

הציוד המתקדם שלנו מופעל על ידי הצוות המקצועי והמנוסה, ולכן אנו מבטיחים לכם פינוי דירה מקצה לקצה בזמן קצר, בזהירות וביעילות.

 

פינוי דירה